• Wycieczka do Kielc

„A teatr jest po to,

żeby wszystko było inne niż dotąd.

Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.

I już na zawsze w misce księżyc widzieć…”

Joanna Kulmowa

14 marca uczniowie klas 0-III wybrali się do Wojewódzkiego Domu Kultury na spektakl Kieleckiego Teatru Lektur „Domek z piernika - bajka o dobrym wychowaniu”.

• Tydzień Dbania o Relacje

Miniony tydzień upłynął w naszej szkole niezwykle twórczo. Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo prowadzonego przez fundację Dbam o Mój Zasięg. W ramach projektu od 4 do 8 marca w naszej placówce odbył się Tydzień Dbania o Relację. Na każdy dzień zaplanowane były działania o charakterze integracyjnym, rozrywkowym i edukacyjnym.