• Konkurs na Kartkę Wielkanocną po niemiecku rozstrzygnięty!🌷🐣🐥💐

27 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu języka niemieckiego na najpiękniejszą kartkę wielkanocną „Ostern”. Pani Dyrektor wręczyła nagrodzonym uczniom dyplomy i nagrody. Spośród 16 kartek, które wykonali uczniowie klasy VII i VIII do gustu jury najbardziej przypadły te wykonane przez następujących uczniów:

• Pierwszy Dzień Wiosny ☀️💐🌼🪻🌸🌷🌺🏵️☀️

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. W tym roku 21 marca już po raz kolejny uczniowie klas młodszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego ze swoimi wychowawcami bawili się wspólnie na turnieju „Klasa na medal”.

Impreza ta odbywała się pod hasłem „Jestem życzliwy – gram fair play” i rozpoczynała Szkolne Dni Przeciwdziałania Przemocy i Agresji.

• II miejsce naszej drużyny w siatkówce!!!🥈🏆

Dobra passa naszej reprezentacji trwa. Nasza drużyna dziś w Cierchach wywalczyła drugie miejsce w turnieju w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Mniów.

Uczniowie mieli okazję reprezentować naszą szkołę w nowych strojach.

Skład naszej reprezentacji:

Michał Milczarczyk, Oliwier Makuch, Antek Kochel, Kuba Lebiedź, Marcelina Tomaszewska, Lena Wudarczyk, Kamil Łosiak, Patrycja Pater, Alan Pawelec.