• Spotkanie z Panią pielęgniarką

W ramach lekcji z doradztwa zawodowego w klasach młodszych odbyły się zajęcia z panią pielęgniarką Justyną Bryk. Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych.

Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie swoje i innych. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy się odżywiać, aby być zdrowym, w jaki sposób zapobiegać infekcjom, jakie znaczenie dla naszych organizmów ma ruch i uprawianie sportu. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania. Zdobyły wiele ciekawych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Serdecznie dziękujemy pani Justynie za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

• Wydarzenie edukacyjno-profilaktyczne dla Pań "NA DZIEŃ MATKI BADANIE I KWIATKI"

Informujemy, że w dniu 27 maja 2024 r. od godz. 11.00 do 15.00 przed Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3 odbędzie się wydarzenie edukacyjno-profilaktyczne pod hasłem: "NA DZIEŃ MATKI BADANIE I KWIATKI".

Przedsięwzięcie zorganizowane przy współpracy z Wojewodą Świętokrzyskim, Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Kielcach, Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach oraz Świętokrzyskim Klubem Amazonki przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach adresowane jest do wszystkich Pań województwa świętokrzyskiego.